Дата: 25.04.2023 17:15

25 квітня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря взяв участь у засідання круглого столу «Збитки підприємств: як зафіксувати і обстежити пошкодження зруйнованого майна та оцінити реальні збитки та упущену вигоду бізнесу».

Під час обговорень увагу присутніх було зосереджено на методичному забезпеченні оцінки збитків, отриманих внаслідок збройної агресії російської федерації, зокрема, учасники обговорили процедуру з проведення фіксації, обстеження та виконання невідкладних робіт, пов’язаних із ліквідацією наслідків збройної агресії. Були також представлені результати оцінки реальних збитків та розміри упущеної вигоди підприємств внаслідок пошкоджень.

Окремо було акцентовано увагу на правових аспектах залучення оцінювачів для представлення звітів з оцінки в судових інстанціях, у тому числі міжнародних.

Захід організовано Українським союзом промисловців і підприємців, Українськими товариством оцінювачів та Фондом державного майна України.