Протягом дня більше 430 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 24.04.2023 21:08

У Києві продовжилася видача продуктових наборів від держави, сімейних наборів гігієни, ковдр, матраців, постільних та кухонних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ), дитячих памперсів. Також надавалися консультації із правових питань.

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктами харчування, гігієнічними наборами, дитячими памперсами, взуттям та одягом. У хабі в Богданівці відвідувачі отримували продуктові набори від облдержадміністрації та Фонду Ріната Ахметова.

У той же час у Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому переміщеним особам з Луганщини видавалися продуктові набори. Всім, хто потребує, надавалися роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.