У Гірській міській військовій адміністрації продовжується робота з організації оздоровлення дітей

Дата: 20.04.2023 17:52

З метою оздоровлення дітей пільгових категорій у літній період 2023 року, заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Інна Деміденко провела чергову нараду з працівниками соціальних служб.

Сьогодні учасники обговорили сформовану базу дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За результатами наради Інна Деміденко доручила продовжити збір документів дітей зазначених категорій та формування списку черговості для їх направлення до дитячих центрів оздоровлення на відпочинок.

Нагадаємо, Гірською міською військовою адміністрацією протягом червня-серпня 2023 року планується оздоровлення дітей віком від 7 до 16 років, переміщених внаслідок бойових дій з території Гірської міської територіальної громади.

Всі родини, які мають дітей зазначених категорій, та хочуть їх оздоровити під час оздоровчої компанії-2023, запрошуємо заповнити гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/AVS2QPVXqe7w3U4A7. Додаткова інформація за телефоном: +38 (073) 152 8404.