Сьогодні близько 350 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 13.04.2023 22:55

У Києві продовжилася видача продуктових наборів від облдержадміністрації, сімейних наборів гігієни, ковдр, матраців, постільних та кухонних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

У Богданівці відвідувачі продовжили отримувати продукти харчування. Крім того, лікарі консультативно-діагностичного центру Сєвєродонецької міської Ради надавали консультації всім, хто потребує.

Водночас у Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки отримували продуктові набори та роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.

А на Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктами харчування, гігієнічними наборами, дитячими памперсами та одягом. Окремо, заступник начальника відділу обслуговування громадян №7 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Олена Шаповалова надавала консультації із питань призначення пенсійного забезпечення, а юристи благодійного фонду «Право на захист» – правову допомогу.

Слід також зазначити, що протягом дня працівниками хабів проконсультовано 18 осіб із загальних питань, 5 – з юридичних.