Спеціалісти Консультативно діагностичного центру Сєвєродонецької міської ради надали допомогу ВПО

Дата: 13.04.2023 22:41

13 квітня на базі гуманітарного хабу у Богданівці відбувся виїзний прийом спеціалістів Консультативно діагностичного центру Сєвєродонецької міської ради.

Понад 40 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб сьогодні отримали медичні консультації вузькопрофільних спеціалістів – кардіолога, травматолога, невропатолога та ендокринолога.

«Такі виїзні прийоми у хабі проходять не вперше, –  зазначила відповідальна за роботу штабу Наталія Степаненко, – ми і надалі запрошуватимемо до співпраці представників різних установ та розширюватимемо коло потенційних партнерів, до речі, не лише з медичних питань. Наразі ведуться перемовини щодо налагодження сталого співробітництва з представниками деяких міжнародних неурядових організацій задля продовження надання якісних послуг ВПО, які обслуговуються в нашому штабі», – додала вона.

Нагадаємо, що на базі Богданівського хабу вже декілька разів протягом попередніх місяців відбувався виїзний прийом лікарів Рубіжанської центральної багатопрофільної лікарні, а представники «Польської гуманітарної акції» у минулому році на постійній основі проводили психолонічні тренінги з подолання стресу в умовах війни.