Обговорені питання функціонування старостинських округів Гірської громади після деокупації

Дата: 13.04.2023 12:34

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела нараду з питань функціонування старостинських округів Гірської міської територіальної громади після деокупації. До участі долучилися посадовці установи, відповідальні за цей напрям роботи, та працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Присутні повідомили про стан інформування мешканців старстинських округів, які були вимушені покинути свої домівки внаслідок бойових дій, щодо надання їм адміністративних послуг та особливості комунікації з ними. Окремо, були детально обговорені стабілізаційні заходи, здійснення робіт з благоустрою та відновлення інфраструктури після деокупації територій тощо.

Інна Деміденко зосередила увагу присутніх на необхідності впровадження у старостинських округах після деокупації адміністративних послуг, а саме: державної реєстрації актів цивільного стану, адміністративних послуг соціального характеру, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, окремих нотаріальних дій тощо.

По завершенні заступник керівника наголосила на необхідності напрацювання алгоритму дій із зазначених питань.