Консультації з питань пенсійного забезпечення

Дата: 13.04.2023 10:47

У Полтавському гуманітарному штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації проходять зустрічі заступника начальника відділу обслуговування громадян №7 (сервісного центру) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській Олени Шаповалової з працівниками хабу та внутрішньо переміщеними особами з Луганської області.

Відвідувачі цікавляться перерахунком розмірів пенсійних виплат в 2023 році, індексацією пенсій з 1 березня та їх автоматичним перерахунком з 1 квітня. Спеціаліст також знайомить з умовами призначення пенсій на пільгових умовах за Списком №1 тощо.

У ході роз’яснень пані Олена звертає увагу на послуги, які можна отримати дистанційно, тобто за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, розповідає про можливість підключення функції смс-повідомлень тощо.

Нагадаємо, хаб знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. М. Дмитрієва, 7.

Графік прийому: щочетверга, 10:00 – 11:30.