Свято наближається!

Дата: 13.04.2023 09:25

У всіх народів існує повір'я: той, хто забуває звичаї своїх батьків, карається Богом і людьми. Щоб не трапилося з нами такої біди, згадаємо наші традиції. Великдень – дуже шановне свято у християнській релігії. До Великодня українці готуються протягом семи тижнів. Невід'ємною частиною Великоднього свята є крашанки і писанки. Яйце – це символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду.

Так, у Золотівському ліцеї №5 Гірської міської територіальної громади з учнями 6 класу був проведений історико-народознавчий журнал, мета якого – узагальнити знання учнів про історію походження свята, традиції і звичаї українців, навчитися розписувати писанки і фарбувати крашанки. Діти з великим задоволенням взяли активну участь у фотоконкурсі Великодніх крашанок і писанок.