У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбувся навчальний семінар

Дата: 12.04.2023 22:46

12 квітня для посадовців Гірської міської військово-цивільної адміністрації відбувся семінар з питань дотримання норм діловодства, зберігання архівних документів, організації виконавської діяльності та інформаційної кампанії у Гірській міській військово-цивільній адміністрації.

Головував на заході – заступник керівника Олексій Невечеря. «Документування управлінської інформації та організація роботи з документами – є однією із основних складових нашої діяльності», – такими словами розпочав семінар заступник керівника. Він наголосив на важливості дотримання норм діловодства під час роботи та своєчасного виконання контрольних завдань.

Семінар складався з двох частин: теоретичної та практичної. Під час першої учасників семінару було поінформовано про основні вимоги до складання документів, їх зберігання, озвучено перелік документів, які підлягають обов’язковому контролю, терміни їх виконання тощо. Практична частина проходила у формі діалогу: питання – відповідь.

Наостанок Олексій Миколайович зауважив на необхідності організації належної інформаційної кампанії у окремо кожному структурному підрозділі і ВЦА в цілому та наголосив, що саме від належної організації цієї роботи залежить імідж нашої громади.