Щочетверга внутрішньо переміщених осіб з Луганщини у Полтаві консультуватимуть з питань призначення пенсійного забезпечення

Дата: 12.04.2023 15:31

З метою надання консультаційної допомоги з питань пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб з Луганської області заступник начальника відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр)  Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Олена Шаповалова буде здійснювати прийом громадян у гуманітарному штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації у місті Полтава.

Фахівець буде надавати консультації щодо змін в пенсійному законодавстві, роз’яснення умов призначення пенсії та субсидій. Відвідувачі також ознайомляться з електронними сервісами Пенсійного фонду України тощо.

Графік прийому: щочетверга, 10:00 – 11:30

Адреса: м. Полтава, вул. М. Дмитрієва, 7.