Сьогодні більше 350 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 11.04.2023 21:59

У Києві продовжилася видача продуктових наборів від держави, сімейних наборів гігієни, ковдр, матраців, постільних та кухонних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Водночас відвідувачі Богданівського, Корсунь-Шевченківського та Хмельницького хабів отримували продуктові набори та роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктами харчування, гігієнічними наборами, дитячими памперсами, одягом та взуттям. Окремо, заступник начальника відділу обслуговування громадян №7 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Олена Шаповалова надавала консультації із питань призначення пенсійного забезпечення, а юристи благодійного фонду «Право на захист» – правову допомогу.

Слід також зазначити, що протягом дня працівниками хабів проконсультовано 67 осіб із загальних та соціальних питань, 5 – з юридичних.