Розвиваємо спільноту надавачів соціальних послуг в Україні

Дата: 06.04.2023 14:54

Платформа Соціальних Змін продовжує проводити ряд онлайн-подій для спільноти надавачів соціальних послуг: обмін досвідом та нетворкінг.

06 квітня Платформа соціальних змін і ГО «Агенція сталого розвитку міста» проводили вебінар «Як реалізувати потенціал та розвивати громади шляхом позитивних соціальних змін». Лекторкою була Олена Хмельник, голова правління ГО «Агенція сталого розвитку міста».

До участі у вебінарі долучились працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади. Під час живого спілкування учасники обговорили питання соціального компоненту в стратегіях громад та роль надавачів соціальних послуг у розвитку громад. Участь у заході сприяла навчанню соціальних працівників підвищенню якості надання соціальних послуг у громаді.