«Як впоратися зі стресом та знайти ресурс для відновлювання?»

Дата: 10.04.2023 17:31

У Полтавському Гуманітарному штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації пройшов тренінг «Як впоратися зі стресом та знайти ресурс для відновлювання?».

Захід проведено тренеркою Ольгою Лосієвською – доктором психологічних наук, професоркою, керівницею Університетського центру медіації Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, м. Київ, та організовано громадською організацією «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей», при підтримці програми «Справедливість для всіх» що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку ( USAD).
Після тренінгу спеціалісти благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» за фінансування Агенства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надавали юридичні консультації з питань відновлення або призначення соціальних виплат та послуг. А юристи Безоплатної правової допомоги - юридичні консультації щодо відновлення трудових книжок.

Фото без описуФото без описуФото без опису