Стан в енергосистемі України

Дата: 07.04.2023 11:24

Станом на 7 квітня виробництво електроенергії повністю забезпечує потребу споживачів.

Також в енергосистемі наявний резерв потужності, що підвищує її надійну роботу.

Водночас через несприятливу погоду є пошкодження у розподільчих мережах у Чернівецькій області.

Хоча ситуація в енергосистемі стабілізувалася, однак через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, які були завдані агресором протягом останніх шести місяців, надійність живлення споживачів більшості регіонів України значно знижена.

Тому просимо ощадливо споживати електроенергію та, за можливості, рівномірно розподіляти використання потужних приладів упродовж доби.

Для відновленням надійності живлення ремонтні бригади «Укренерго» щоденно проводять відновлювальні роботи на об’єктах високовольтної мережі, які зазнали російських атак.

Але пошкодження, завдані ворогом енергетичній інфраструктурі, масштабні та складні і потребують багато часу.