Як саме впровадження Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг вплине на отримання послуг українцями?

Дата: 05.04.2023 08:17

Інформація з Реєстру буде використовуватися як для здійснення відповідних контрольних заходів за надавачами соціальних послуг, так і для спрощення процедури реєстрації таких надавачів для надання відповідних послуг, спрощення процесів отримання соціальних послуг громадянами.

Який результат це дасть: таким чином, українці зможуть швидше та якісніше отримувати соціальні послуги, а держава зможе контролювати прозорість та дотримання всіх норм надавачами соціальних послуг.

Нагадаємо, Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством. Реєстр є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.