Відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань реалізації заходів щодо легалізації найманої праці

Дата: 05.04.2023 16:01

05 квітня начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Коваленко взяв участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з питань реалізації заходів щодо легалізації найманої праці при Сєвєродонецькій районній державній адміністрації. Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Євгена Жданова.

В ході заходу було розглянуто питання вжиття заходів до суб’єктів господарювання Сєвєродонецького району у розрізі територіальних громад, які мають заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На кінець 2022 року вона складала 38372,4 тис. грн.

Віталій Коваленко поінформував про проведену роботу із боржниками з Гірської міської територіальної громади та зазначив, що більша частина суб’єктів господарювання наразі знаходиться на тимчасово окупованій території або тимчасово призупинила підприємницьку діяльність. Зв’язок з ними відсутній.

За результатами засідання присутні отримали доручення щодо активізації роботи з фізичними особами-підприємцями та юридичними особами із погашення заборгованості та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із зазначеною категорією осіб.