Відбулася атестація педагогічних працівників Гірської міської територіальної громади

Дата: 03.04.2023 13:55

03 квітня під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олени Бровар відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Під час зустрічі керівники закладів освіти ознайомили членів комісії з напрацюваннями та здобутками педагогічних працівників у міжатестаційний період. Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів. Цьому сприяла ціла низка обставин, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення та поширення досвіду через семінари-практикуми, показові уроки та виховні заходи, творчі звіти.

Рішенням атестаційної комісії ІІ рівня ухвалено:

• присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» - 5 педагогічним працівникам;
  • підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» - 8 педагогічним працівникам;
  • присвоїти педагогічне звання «Старший вчитель» - 6 педагогічним працівникам;
  • підтвердити педагогічне звання «Старший вчитель» - 4 педагогічним працівникам.

«Оскільки основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності, атестаційна комісія керувалася виключно інтересами педагогічного працівника», – підсумувала засідання комісії Олена Бровар.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація щиро вітає педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!