Державні виплати на дітей у 2023 році

Дата: 30.03.2023 19:08

30 березня благодійний фонд «Право на захист» проводив вебінар «Державні виплати на дітей у 2023 році». До участі долучилися працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади.

Спікер Ганна Степанова поінформувала присутніх про права сімей з дітьми на отримання державних виплат на дітей у 2023 році. Зокрема, були обговорені питання допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами, при народженні дитини, на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях та які втратили батьків під час війни.

Увагу учасників зосереджено на державній соціальній допомозі особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомозі особі, яка доглядає за хворою дитиною,  допомозі на дітей, над якими встановлено опіку та піклування тощо.

Захід організовано БФ «Право на захист»  за підтримки міжнародної організації Save the Children в рамках реалізації проєкту «Консорціум захисту України – захист життів за допомогою інтегрованої багатосекторальної підтримки».