Олексій Бабченко – Ми готові до змін: будуємо плани реконструкції громади та будуємо партнерські відносини з муніципалітетами у Німеччині та Європі на майбутнє
З метою привернення уваги та інформування світової спільноти до проблем та викликів, які вже є на часі для Гірської громади, а також розширення кола міжнародних партнерів, керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко на цьому тижні дав інтерв’ю німецькому журналу «WirKommunalen» Він розповів про проєкти з покращення громади, які було реалізовано до окупації, розкрив її справжній потенціал, поділився планами на майбутнє та розповів про реальну ситуацію, яка на сьогодні склалася в окупованій Гірській громаді.
«Повномасштабне відновлення громади потребує ґрунтовного аналізу, планування та належного фінансування. Саме тому зараз для нас важливо налагодити співпрацю з міжнародними партнерами – фінансовими чи експертними, щоб відразу після деокупації розпочати відновлювальні дії. Тому - ми готові до змін: будуємо плани реконструкції громади та будуємо партнерські відносини з муніципалітетами у Німеччині та Європі на майбутнє», – зазначив керівник.
«WirKommunalen – Nachgefrage!» – це подкаст мережі молодих мерів, пропозиції від і для них та всіх, хто цікавиться громадою. Йдеться про обмін досвідом, довідковою інформацією, добрими ідеями та політичними оцінками.
Мережа молодих мерів – це незалежна мережа під егідою Клубу інноваторів, муніципального аналітичного центру Німецької асоціації міст і муніципалітетів. WirKommunalen поєднує інший, молодий погляд на муніципальні речі, де можна обговорити проблеми та поділитися досвідом.