Обговорено потенціал цифровізації Гірської громади

Дата: 31.03.2023 20:12

«Наслідки повномасштабного вторгнення росії вимагають від нас оптимізувати свої процеси, вдосконалювати зв’язок із суспільством та бути більш ефективними в наданні послуг. Тим більше сьогодні цифровізація має вирішальне значення, коли йдеться про підтримку, відновлення та відбудову», – такими словами розпочав чергову нараду керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко.

Очільник Гірської громади відзначив великий прогрес національного цифрового руху і зазначив, що цифровий розвиток, цифрова трансформація і цифровізація – одні із важливих напрямків роботи зараз та після деокупації Гірської міської територіальної громади. Він наголосив на необхідності продовження роботи зі створення та впровадження цифрових проєктів збору та аналізу потреб мешканців громади та спрощення надання послуг задля всебічної їх підтримки.

Було акцентовано увагу присутніх на необхідності продовження співпраці зі швейцарсько-українською Програмою EGAP, від якої отримано відзнаку «Цифрова громада», та створити умови підвищення ефективності подальшої комунікації.

По завершенню наради керівник проаналізував підсумки діяльності установи у І кварталі 2023 року і визначив основні напрямки та пріоритети роботи у подальшому.