Керівник Гірської міської ВЦА Олексій Бабченко взяв учать у дводенній освітній зустрічі територіальних громад – Освітня резиденція мерів. Проходила вона 27 та 28 березня у м. Стрий Львівської області
Обмін кращими практиками розбудови оптимальної шкільної мережі, впровадження інноваційних підходів до середньої та середньої спеціальної освіти, подолання проблем та викликів сьогодення, шляхи впровадження змін та дискусії про трансформацію освітньої мережі – ось основні теми, які обговорювалися учасниками тематичного семінару.
«Освіта є необхідною передумовою та каталізатором усіх наукових та технічних відкриттів, інновацій, руху вперед. Тому, обмін досвідом в освітянській галузі є напрочуд важливим та актуальним, особливо для нашої Гірської громади. – підсумував участь у семінарі Олексій Бабченко, – Оскільки умови сьогодення диктують нам нові правила і підходи, а повоєнна відбудова – неминуча подія, то вивчати ініціативи та проєкти, а потім впроваджувати найкращі практики – запорука ефективного процесу відновлення громади. Я щиро вдячний організаторам за корисний змістовний захід та щиро сподіваюсь на продовження плідної співпраці» – додав очільник громади.
Зауважимо, що участь Олексія Бабченка у заході стала можливою завдяки дружнім партнерським відносинам із мером Львова Андрієм Садовим, які на початку цього року були скріплені Меморандумом про співпрацю між Гірською міською громадою та Інститутом міста Львівської міської ради. А проходила Освітня резиденція мерів в рамках шведсько-українського проекту Підтримка децентралізації в Україні SALAR International.org.ua