Протягом дня майже 250 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

Дата: 29.03.2023 21:17

Так, у Полтавському хабі внутрішньо переміщеним особам видавали продуктові та гігієнічні набори, памперси, одяг та постільну білизну.

На Хмельниччині, у Богданівці та Корсунь-Шевченківському наші земляки отримували продуктові набори. Відвідувачів також консультували із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.

У той же час у штабі в Києві спеціалісти Луганської обласної служби зайнятості надавали роз’яснення з питань працевлаштування. Продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції, дитячих памперсів.

Фото без описуФото без опису