Проведено організаційну нараду

Дата: 28.03.2023 18:08

27 березня заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря провів нараду з організаційних питань. До участі були запрошені керівники всіх структурних підрозділів установи.

Основними питаннями, які розглядалися, були: організація роботи гуманітарних штабів, що діють при Гірській міській ВЦА, питання стану виконавської дисципліни, функціонування «гарячих» ліній, оперативного реагування на звернення громадян та наповнення інформацією офіційних вебресурсів установи тощо.

Окремо, Олексій Невечеря наголосив на необхідності проведення об’єктивного та детального аналізу результатів діяльності Гірської міської ВЦА у 2022 та І кварталі 2023 років.

Останнім питанням порядку денного наради стало обговорення розширення кола організацій та донорів, у тому числі і міжнародних, з метою покращення  та збільшення спектру послуг, які надаються у гуманітарних хабах внутрішньо переміщеним особам.

За підсумками заходу по кожному питанню надані протокольні доручення та визначені відповідальні особи.