Актуальні та проблемні питання функціонування Реєстру пошкодженого та знищеного майна
28 березня посадові особи відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у семінарі «Актуальні та проблемні питання функціонування Реєстру пошкодженого та знищеного майна».
Приводом для зустрічі стало налагодження системної роботи користувачів Реєстру пошкодженого та знищеного майна, які забезпечують внесення інформації про таке майно через електронний кабінет. Зокрема, учасники обговорили побудову системної роботи користувачів, напрямки відновлення пошкодженого та знищеного житла, відповідальність ролі громад у процесі формування Реєстру.
Присутні також ознайомилися з основним функціоналом Реєстру для обласних військових адміністрацій, районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. Наприкінці зустрічі увагу було приділено вирішенню проблемних питань та інструментам подальшої комунікації з користувачами.
Захід організовано Всеукраїнською асоціацією громад та проведено під головуванням заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталії Козловської.