Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

03 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 03 травня

Дата: 28.03.2023 10:50
Кількість переглядів: 76

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі. Вступнику потрібно буде самостійно створити персональний кабінет, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на вебсайті (https://testportal.gov.ua/). Ця функція активується одночасно з початком реєстрації, тобто 03 квітня 2023 року.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти потрібно буде виконати такі дії:

внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

здійснити з персонального кабінету онлайн відправку внесеної інформації та копій документів на обробку до регіонального центру.

Документи вступників мають бути оброблені регіональним центром не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

У разі підтвердження регіональним центром реєстрації абітурієнта для участі в НМТ у його персональному кабінеті з’являється можливість сформувати Сертифікат.

У разі ухвалення регіональним центром рішення про потребу в доопрацюванні абітурієнтом наданої інформації та/або копій документів у його персональному кабінеті розміщується інформація про відомості та/або документи, які потребують доопрацювання.

Тому потенційним вступникам після онлайн відправки документів на обробку потрібно передивлятися інформацію у своєму кабінеті до отримання можливості сформувати Сертифікат.

Копії документів, які знадобляться для реєстрації:

1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;

2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання(http://testportal.gov.ua/.../03/Dovidka_zaklad-osvity.pdf) , яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).

3. документ (http://testportal.gov.ua/.../uploads/2023/03/pasport-1.png), що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП. Це нова вимога!

За потреби потрібно додати копії:

• свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

• медичного висновку (https://testportal.gov.ua/wp.../uploads/2016/12/dodat_4.pdf) про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);

• нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

• документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;

• документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ. Під час реєстрації подати документи для участі в додаткових сесіях мають право абітурієнти, які не можуть пройти НМТ під час основних сесій у зв’язку з тим, що в період проведення основних сесій НМТ братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, що підтверджено відповідними документами.

Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна.

Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

• назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;

• населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;

• потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

Ще раз наголошуємо, що підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь