Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 10:17

Дорогі воїни-нацгвардійці!

Вже дев’ять років поспіль ви захищаєте мир та спокій українців у лавах Національної гвардії. Виконуєте бойові завдання у найгарячіших точках на передових рубежах і напрямках, несете службу на блокпостах, розміновуєте території та допомагаєте нам підтримувати порядок тут, на місцях.
Ваш внесок у зміцнення національної безпеки України, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян неоціненний! Слава і шана Вам! Низький уклін і подяка за оборону держави та забезпечення спокою співвітчизників!
У день професійного свята висловлюю щиру вдячність за нелегку службу, особливо тим службовцям, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими! Знайте, Ви приклад мужності для всіх чоловіків у нашій країні й за її межами!
Вічна шана гвардійцям, які віддали свої життя за Свободу України, за безпеку наших громадян, за мир та спокій на рідній землі!
Герої не вмирають!
Слава Україні!