Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 09:24

Шановні працівники Служби Безпеки України! Від себе особисто та всієї громади щиро вітаю Вас з професійним святом!

Під час повномасштабної війни і воєнної агресії росії роль Служби безпеки лише зростає, адже Ви є одним з органів, на який покладено обов’язок захисту держави і громадян.

Україна зазнає тиску з боку зовнішніх ворогів та стикається зі складними викликами. Проте, завдяки Вашій відданості та професійній компетентності ми можемо бути впевнені у своєму майбутньому та в здійсненні наших стратегічних цілей.

Впевнений, що патріотизм, відданість обраній справі та принципова державницька позиція кожного співробітника, як людини із високим почуттям громадського обов’язку, стануть запорукою розквіту та процвітання України під мирним небом.

У цей святковий день висловлюю щиру подяку всім працівникам Служби безпеки за небезпечну і важку працю в інтересах держави та народу! Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, а також подальших професійних успіхів, від цього залежать життя та безпека кожного громадянина України!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО