Цього тижня більше 1690 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді
У гуманітарному штабі в Богданівці фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, наші земляки також отримували продуктові набори та консультації із загальних питань.
У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції. Відвідувачі також отримували правову допомогу та юридичні консультації від адвокатів благодійного фонду «Право на Захист» та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.
У той же час у Корсунь-Шевченківському переміщеним особам з Луганщини надавалися продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від Благодійної організації «БФ «Восток SOS» та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації.
А у Хмельницькому хабі відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування. Крім того, всі, хто потребує, отримували психологічну допомогу від фахівців організації «Ла Страда – Україна» та консультації із питань призначення пенсійного забезпечення від спеціалістів Пенсійного фонду України у Луганській області.
Водночас на Полтавщині надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист». Внутрішньо переміщені особи забезпечувалися одягом, продуктовими та гігієнічними наборами, памперсами, одягом, взуттям, діти отримували іграшки.