XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

Дата: 24.03.2023 09:54

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді проводить XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» .

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років. Також до участі запрошуються неповнолітні, що перебувають у закладах виконання покарань.

В цьому році Конкурс направлений на привернення уваги до порушених правах українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

У конкурсі буде кілька номінації, зокрема, оцінюватимуться малюнки, що відображають право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками та рятувальниками.

Також оголошена спеціальна номінація «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – uccplec@gmail.com, https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter, голова організаційного комітету - Сошников Антон Олександрович.