ЗМІНА НАЗВИ МІСТА, СЕЛИЩА, РАЙОНУ, ВУЛИЦІ: ЯКУ АДРЕСУ ЗАЗНАЧАТИ В ДЕКЛАРАЦІЇ З ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ

Дата: 23.03.2023 08:18

У разі зміни адреси місця розташування земельної ділянки у зв'язку із запровадженням адміністративно-територіальної реформи (перейменуванням назви міста, села, селища вулиці тощо), в колонці 11 розд. І або колонці 12 розд. ІІ податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (далі - Декларація) зазначається інформація щодо адреси місця розташування земельної ділянки на підставі правовстановлюючих документів.

Водночас, у колонках 10 розд. І та 11 розд. ІІ Декларації зазначається код за КАТОТТГ

адміністративно-територіальної одиниці, на території якої розташована земельна ділянка. Такий код має бути актуальним, тобто відповідати територіальній громаді, на території якої знаходиться земельна ділянка та код якої зазначений у рядку 7 Декларації.

У разі зміни назви населеного пункту без внесення змін до правовстановлюючих документів у колонках 11 розд. І та 12 розд. ІІ Декларації мають зазначатися обидві назви населеного пункту - яка відповідає коду, зазначеному у відповідних колонках 10 та 11, а також у дужках стара назва цього населеного пункту.