Сьогодні більше 250 наших земляків отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації

Дата: 22.03.2023 21:35

У Києві відвідувачі продовжили отримувати сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції. Всі, хто потребує, отримували правову допомогу та юридичні консультації від адвокатів благодійного фонду «Право на Захист» та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

У Богданівці продовжилася видача продуктових наборів. А у Корсунь-Шевченківському переміщеним особам з Луганщини надавалися продукти харчування та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від Благодійної організації «БФ «Восток SOS» й продуктові набори від Луганської обласної державної адміністрації.

У той же час на Хмельниччині наші земляки продовжували отримувати продукти харчування та дитячі памперси, а у Полтаві луганчани забезпечувалися памперсами, одягом, ковдрами, продуктовими та гігієнічними наборами.