Порядок складання інструкції з діловодства в органах місцевого самоврядування

Дата: 22.03.2023 13:38

22 березня Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» проводила вебінар «Порядок складання інструкції з діловодства в ОМС». До участі долучилася начальник загального відділу Гірської міської військово-цивільної адміністрації Євгенія Шевченко.

У ході заходу директор Державного архіву Полтавської області Валентина Гудим продовжила навчання з впровадження нового Держстандарту 4163:2020, організації діловодства та архівного зберігання документів в органах місцевого самоврядування.

Вебінар проходив у форматі лекції, де присутні детально розглянули питання призначення індивідуальної інструкції з діловодства, її структури та основних вимог до розділів. Окремо спікер акцентувала увагу на порядку затвердження, погодження та практичному застосуванні інструкції з діловодства.

По завершенню Валентина Гудим надавала відповіді та роз’яснення на запитання, які виникали упродовж заходу.

Захід проведено за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в рамках роботи секторальної платформи «Управління людськими ресурсами».