Поводження з відходами. Норми та найкращі практики

Дата: 22.03.2023 08:46

21 березня посадові особи відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології і відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у семінарі «Поводження з відходами. Норми та найкращі практики».

В ході заходу кваліфіковані українські та міжнародні експерти надавали інформацію та конкретні рекомендації щодо інноваційних методів та високих технологій, які можуть застосовуватись у поводженні з побутовими та промисловими відходами.

Зокрема, учасники обговорили питання поводження, утилізації, перероблення, використання твердих побутових та промислових відходів. Увагу присутніх також було зосереджено на енергетичній складовій продуктів життєдіяльності.

Отримані знання дозволять українському бізнесу більш ефективно впроваджувати антикризові стратегії та підвищувати конкурентоздатність підприємств на внутрішньому та міжнародному ринках на період та після війни.

Захід організовано в рамках проєкту Міжнародної організації праці та Об'єднання організацій роботодавців України.