Акселераційна програма для надавачів соціальних послуг

Дата: 21.03.2023 10:54

Нещодавно працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади взяли участі у циклі вебінарів «Акселераційна програма для надавачів соціальних послуг» на освітній платформі соціальних інновацій.

Учасники навчання ознайомилися з практикою партнерства органів влади та неурядових організацій у наданні соціальних послуг на місцевому рівні. Зокрема, були обговорені організація, здійснення моніторингу, контролю і оцінки якості надання соціальних послуг, механізми та інструменти визначення потреб мешканців громад тощо.

Метою курсу стала підтримка соціальних працівників у напрямку посилення їх спроможності забезпечувати мешканців якісними соціальними послугами та покращувати доступ вразливих груп населення до них.

Програма створена за підтримки Платформи соціальних змін, громадських організацій «Центр інтеграції» і «Агенція сталого розвитку міста».