Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 06:45

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом!

В умовах воєнного стану робота працівників житлово-комунального господарства стала справжнім подвигом, і не лише трудовим. Адже, часто ризикуючи своїм життям, Ви проводите численні ремонти об’єктів критичної інфраструктури, відновлюєте постачання електроенергії, води, тепла та газу на територіях, де відбуваються бойові дії.

Працівники житлово-комунальних служб, забезпечуючи безперебійну роботу підприємств та оперативну ліквідацію аварійних ситуацій, демонструють героїзм, професіоналізм та самовідданість.

В цей день щиро дякую Вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення. Нехай Ваша праця приносить Вам радість та достаток, а мешканцям населених пунктів – затишок в їхніх оселях.

Бажаю Вам і Вашим родинам миру, міцного здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги, достатку, бадьорості і душевного комфорту.

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО