Сьогодні більше 230 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

Дата: 15.03.2023 22:05

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції. Разом з тим, за потребою надавалися правова допомога від адвокатів благодійного фонду «Право на Захист» та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

У гуманітарному штабі в Богданівці наші земляки отримували продуктові набори та консультації із загальних питань. А на Хмельниччині продовжилася видача продуктів харчування та дитячих підгузків.

Водночас луганчани на Полтавщині отримували памперси, одяг, продуктові та гігієнічні набори. Окремо, заступник начальника відділу обслуговування громадян №7 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Олена Шаповалова надавала консультації із питань призначення пенсійного забезпечення.

У Корсунь-Шевченківському переміщеним особам з Луганщини надавалися продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від Благодійної організації «БФ «Восток SOS» та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації.