Дата: 15.03.2023 08:50

Вчора Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України провели координаційну зустріч «Законодавчі механізми компенсації за пошкодження та знищення об’єктів нерухомого майна внаслідок військової агресії російської федерації». До участі долучилися посадові особи відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

Приводом для зустрічі стало обговорення законодавчих механізмів компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок військової агресії росії. Зокрема, учасники розглядали питання ролі і місця органів місцевого самоврядування в процедурах надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна. Були розглянуті питання відкритості даних, е-послуг та інформаційно-комунікаційних систем у механізмах надання компенсацій. До відома присутніх також були доведені деталі пакету підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» щодо практичної імплементації законодавства в частині компенсації за пошкоджене та знищене майно.

Наприкінці заходу присутні отримали кваліфіковані відповіді на запитання, які виникали під час зустрічі.