В Україні понад 10 місяців діє експериментальний проєкт щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон

Дата: 15.03.2023 08:16

Вже понад 200 тисяч українців скористалися цією послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів.

У Мінреінтеграції повідомили, що ДМС розширює цей експериментальний проєкт: крім одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта особам

старше 14 років, в Україні будуть одночасно оформлювати закордонні паспорти також їхнім дітям до 14 років — http://bit.ly/3YJxjc5

Такі зміни були ухвалені 7 березня на засіданні Кабінету Міністрів України. Вони набирають чинності через 35 днів з дня опублікування.

За одне відвідування один із батьків зможе одночасно оформити не тільки ID-картку та/або закордонний паспорт для себе, а й закордонний паспорт своїй дитині/дітям до 14 років.

Звернутися за такою послугою для дитини може один з батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників або інших законних представників дитини. Їм потрібно подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС, підприємства «Паспортний сервіс» або в ЦНАП.