Цього тижня близько 570 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

Дата: 14.03.2023 20:20

У гуманітарному штабі в Богданівці фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, наші земляки також отримували продуктові набори та консультації із загальних питань.

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції. Відвідувачі також отримували юридичні консультації та правову допомогу від керівника штабу.

У той же час у Корсунь-Шевченківському переміщеним особам з Луганщини надавалися продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від Благодійної організації «БФ «Восток SOS» та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації. А у Хмельницькому хабі продовжилася видача продуктів харчування та дитячих підгузків.

Водночас на Полтавщині надавалася правова допомога юристами благодійного фонду «Право на захист». Внутрішньо переміщені особи забезпечувалися одягом, продуктовими та гігієнічними наборами, памперсами, дітки отримували іграшки.