До уваги осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області!

Дата: 10.03.2023 17:20

З метою проведення інвентаризації облікових справ осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та оновлення інформації з наданням наступного пакету документів:

1. Документ про присвоєння статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Заява про взяття на квартирний облік.

3. Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку.

4. Копія технічного паспорту на займане приміщення (з оригіналом).

5. Копії паспортів всіх дорослих членів родини (з оригіналом).

6. Копія свідоцтва про шлюб (з оригіналом).

7. Копія свідоцтва про народження дітей (з оригіналом).

8. Довідки з місця роботи або навчання.

9. Копія ідентифікаційних кодів всіх членів родини (з оригіналом).

10. Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта.

11. При наявності пільг надати наступні документи:

- оригінал медичного висновку;

- копію довідку медико-соціальної експертної комісії (з оригіналом);

- витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження згідно з ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України для отримання допомоги для одиноких матерів;

- копію службового посвідчення (з оригіналом), довідка з роботи працівника Національної поліції України, МНС, суду, прокуратури, тощо;

- копію довідки про взяття на облік внутрішньо-переміщеної особи (з оригіналом).

За додатковою інформацією звертатися за номером телефону служби у справах дітей +380999785622. Документи просимо направити на електронну адресу ssd.gvca@gmail.com.