Коло партнерів розширюється: у Богданівському штабі підпишуть новий Меморандум про співпрацю

Дата: 10.03.2023 15:26

Незабаром представниками Гірської міської військово-цивільної адміністрації, які очолюють штаб у Богданівці, планується підписати Меморандум про співпрацю із міжнародною гуманітарною організацією INTERSOS.

Умови Меморандуму та спільні вектори роботи були сьогодні обговорені Наталією Степаненко, відповідальною за роботу штабу, та представницею міжнародної гуманітарної організації INTERSOS на особистій зустрічі. Забезпечення продуктовими та гігієнічними наборами, комплектами побутового вжитку, супровід та забезпечення технічними засобами реабілітації внутрішньо переміщених осіб вразливих категорій, зокрема, маломобільних громадян – це неповний перелік допомоги, яку можуть надавати благодійники.

Та все це трохи згодом, а сьогодні, за підсумками зустрічі, сторони визначилися із першими кроками щодо реалізації надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганщини та запланували зустріч наступного тижня.