Шевченківські дні у Золотівському ліцеї №5

Дата: 10.03.2023 12:51

У 5 класі під час віртуальної подорожі до картинної галереї «Пензель Кобзаря» учні познайомилися із Шевченком-художником.

Учні 6 класу під час онлайн-квесту «Поет з душею художника» дізнались про цікаві факти з життя поета, ознайомились із картинами, створеними ним. У 7 класі відбулася віртуальна зустріч «Мій Шевченко», де діти мали змогу побачити поета у невластивих для нього амплуа: байкер, супермен, революціонер. Здобувачі освіти 8 та 10 класів взяли участь у відеовікторині «Шевченко – геній своєї нації». Дев’ятикласники провели урок-роздум «Читаємо разом «Катерину» Тараса Шевченка».

Минають роки, змінюються покоління, але слово Кобзаря – живе і вічне.

Возможно, это изображение текст «Юпия Кравченко екрани 四 Cama + + YouTube paaniaakhud40ti + ••• Юлия ЮлияКрвчо. равчо, Прктуаанаро Р Ольга Кравче, 10 балив Руслана Нови, Тарас Шевченко. Вакторина 3HD Лназ Украни ※ Станислав Πо.. Справжний Шевченкознавець wnouspis, Lixani факти про Шевченка Презентачия безкоштовно D D nainraca Пагисатиом ЛеронБа салеро. Екатерина уц.- а Глеб Колесни. апенаалена алена алена Ви»