Сьогодні більше 200 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

Дата: 09.03.2023 20:28

У Київському хабі видавалися продуктові та гігієнічні набори від Благодійного фонду Восток SOS, продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації та сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції. Всі, хто потребує, також отримували правову допомогу від адвокатів благодійного фонду «Право на Захист» та консультації спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

У той же час у Богданівці надавалися консультації із загальних, соціальних, юридичних та невідкладних для внутрішньо переміщених осіб питань, а у Корсунь-Шевченківському відвідувачі отримували продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від Благодійної організації «БФ «Восток SOS».

На Хмельниччині відвідувачі отримували продукти харчування та дитячі підгузки. А у Полтавському штабі внутрішньо переміщені особи забезпечувалися одягом, памперсами, продуктовими та гігієнічними наборами.