Протягом дня більше 70 наших земляків отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації

Дата: 07.03.2023 20:19

На Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктовими наборами та дитячими підгузками, а у Богданівці і Полтаві надавалися консультації із загальних, соціальних, юридичних та невідкладних для внутрішньо переміщених осіб питань.

У Київському хабі луганчани отримували продуктові та гігієнічні набори від Благодійної організації «БФ «Восток SOS», продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації та сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції. За потреби надавалися юридичні консультації та правова допомога від керівника штабу.

Водночас у Корсунь-Шевченківському хабі розпочалася видача допомоги для дітей до 3-х років та осіб 65+ від Благодійної організації «БФ «Восток SOS».