Чому не можна тримати все у собі

Дата: 07.03.2023 14:17

Щодня людська психіка витрачає величезні зусилля, аби знеболити рани, яких завдає війна. І як результат – часто емоції завмирають, бо не може людина бути чутливою до такої кількості горя навколо.

Помічником на шляху відновлення може стати цикл анімаційних відеороликів, створених у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олена Зеленська, зокрема відеоролик «Чому не можна тримати все у собі».
Нині також доступні епізоди про природу стресу, як ми на нього реагуємо та як стрес впливає на організм. Усі серії мають субтитрування та переклад українською жестовою мовою, тож є доступними для людей із порушеннями зору та слуху. Дивитися їх можна за посиланням bit.ly/3IZiRqq.
Цикл анімаційних відеороликів створено ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерство охорони здоров'я України за підтримки ВООЗ. Епізоди створені на матеріалах ВООЗ, зокрема ілюстрованій пам‘ятці «Важливі навички в періоди стресу» та посібнику «Базові навички турботи про себе та інших».