Завершилася видача допомоги від благодійного фонду «Право на захист»

Дата: 06.03.2023 21:02

Нагадаємо: 02 березня гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Корсунь-Шевченківському отримав одяг, спальні, кухонні та побутові набори для внутрішньо переміщених осіб. Допомога була надана у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Право на захист».

За цей період допомогу отримали 220 переміщених луганчан за попередньо сформованими списками на умовах донорів.

Отримати детальну інформацію про видачу допомоги та залишити заявку на отримання наступної можна за телефоном: (099) 952 8691.

Гірська міська ВЦА щиро дякує нашим партнерам з благодійного фонду «Право на захист» за надану таку вкрай важливу та своєчасну допомогу і сподівається на подальшу плідну співпрацю!