Відбулися слухання щодо поширення е-демократії на територіальні громади
Дата: 03.03.2023 15:28
Кількість переглядів: 163
Сьогодні у Комітеті Верховної Ради України з питань цифрової трансформації відбулися комітетські слухання «Як поширити базові інструменти е-демократії на всі територіальні громади». До участі були запрошені посадовці загального відділу Гірської міської військово-цивільної адміністрації.
Під час заходу було обговорено застосування національної платформи е-демократії «ВзаємоДія» для залучення громадськості до прийняття рішень та забезпечення діалогу між органами влади і громадою. Було наголошено на важливості проведення публічних консультацій для підтримки діалогу. Увагу учасників також було акцентовано на необхідності розвитку напрямку «відкритих даних».