У Корсунь-Шевченківський надійшла допомога від благодійного фонду «Право на захист»

Дата: 02.03.2023 22:07

Сьогодні до Корсунь-Шевченківського гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації надійшла партія допомоги від благодійного фонду «Право на захист».

Видача одягу, спальних, кухонних та побутових наборів розпочнеться завтра, 03 березня, о 10:00 годині. Списки на отримання допомоги формувалися безпосередньо донором у листопаді-грудні 2022 року.

Отримати детальну інформацію про видачу допомоги та залишити заявку на отримання наступної можна за телефоном: (099) 952 8691.

Хаб знаходиться за адресою: Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9.

Графік роботи: з 09 до 13 години з понеділка по п’ятницю, контактні номери телефону: (099) 952 8691, (099) 962 5618.

Висловлюємо щиру вдячність благодійному фонду «Право на захист» за надану гуманітарну допомогу!