Документ визначає обов’язки підприємців щодо забезпечення належного рівня пожежної безпеки

Дата: 02.03.2023 16:27

Комітет з питань екологічної політики та природокористування у середу, 1 березня, рекомендував Верховній Раді України прийняти у другому читанні та в цілому урядовий законопроєкт №6203 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки».

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Він розповів, що законопроєкт покликаний вирішити проблемні питання, що пов’язані з охороною життя та здоров’я людей, майна і навколишнього природного середовища від пожеж та запобігання їх виникненню.

Документ передбачає:

- уточнення термінології та визначення механізмів здійснення заходів державного нагляду (контролю);

- визначення обов’язків підприємців щодо забезпечення належного рівня пожежної безпеки;

- забезпечити принцип рівності господарюючих суб’єктів різних форм власності стосовно проведення їхніх перевірок.

Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування на своєму засіданні 25 січня рекомендував Парламенту прийняти в першому читанні за основу консолідований законопроєкт щодо промислового забруднення №6004-д «Про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров'я довкілля».