Комунікаційні послуги для населення Гірської міської територіальної громади покращаться

Дата: 02.03.2023 12:40

Сьогодні посадові особи Гірської міської військово-цивільної адміністрації успішно завершили проходження чотириденного курсу «Цифрова грамотність для публічних службовців». Програма навчання складалася з п’яти тем, які повністю охоплювали інноваційні вектори розвитку комунікації «громада – влада».

Отримані комплексні знання допоможуть посадовцям установи більш ефективно вирішувати завдання, пов’язані з електронним урядуванням та взаємодією з громадою, а також виведуть комунікаційні послуги на якісно новий рівень.

За результатами учасники отримають сертифікати про успішне проходження навчання.

Програма навчання затверджена Національним агентством України з питань державної служби у співпраці з Волинським регіональним центром підвищення кваліфікації за фінансування швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP Фонд Східна Європа.